Şişli Su Tesisatçısı

  • İstanbul
  • Şişli
  • Duatepe Mah.
Fiyat: 200
İlan No 2054
İlan Tarihi 9 Mart 2023
inan türk
Cep 532 765 73 08

Şişli Su Tesisatçısı

Şişli Tesisat Sorunlarına Çözümler

Şişli su tesisatçısı olarak, anahtar teslim tesisat kurulum hizmetinin yanı sıra, tesisatlarınızda meydana gelen büyük veya küçük onarımları da üstleniyoruz. Ekip Tesisat olarak şişli su kaçağı tespiti, kaçak ve sızıntıların giderilmesi, atık su giderlerinin açılması gibi alanlarda hizmet vererek, binalarınızın uzun vadede tesisat problemleri kaynaklı zarar görmesini önlüyoruz.

Yamanevler Petek Temizliği

Şişli Tesisat Hizmetleri

Tesisatlarınızda kırma ve dökme işlemi yapmadan, kameralı sistemlerle su kaçağının noktasal olarak tespitini yapıyoruz. İletişime geçtiğinizde su kaçağı problemi olduğunu bildirdiğiniz adrese, Şişli kameralı su tesisatçısı ekibimizi yönlendiriyoruz. Borulara yerleştirdiğimiz kameralarla kaçağı buluyor, nokta işaretleme yaparak sorunu tespit ediyoruz. Kaçağın bulunduğu bölgeye ulaşmak için kırma işlemi yapıyor ve ardından tesisatınızdaki problemleri çözüyoruz.

Şişli Acil Tesisatçı Hizmeti

Son teknoloji ekipmanlar kullanarak Şişli su kaçağı bulma işlemini gerçekleştiriyoruz. Duvarları kırmadan, cihazlarla suyun aktığı yeri tespit ederek kaçağın olduğu noktayı ekrandan görebiliyoruz. Bu işlem için kullandığımız bazı cihazlar şunlardır:

Şişli En Yakın Tesisatçı Hizmeti

İnsan ve çevre sağlığı için bütün binaların pis su tesisatına sahip olması önemlidir. Bu nedenle, kısa ve eklemeli borular kullanılarak pis su tesisatı kurulmalıdır. Şişli pis su tesisatçısı ekip arkadaşlarımız, binanıza ücretsiz keşif yaparak tesisat kurulumunda dikkat edilmesi gereken noktaları göz önüne alarak kurulumu gerçekleştirir. Ayrıca, pis su tesisatındaki sızıntı problemlerini çözmek için de gerekli müdahaleleri yaparız.

Şişli Tesisatçı Su Tesisatı Hizmetleri

Temiz su tesisatlarında meydana gelen problemlerle de ilgileniyoruz. Petek, kombi, klozet, musluk bataryası, sifon, çamaşır ve bulaşık makinesi montajı gibi temiz su tesisatlarında yaşanan sorunlara çözüm sunuyoruz. Şişli temiz su tesisatçısı olarak, kaçak tespiti, şişli tıkanıklık açma ve tesisat onarımları gibi hizmetlerimizle içilebilir suyun gereksiz sarfiyatını önler ve tesisat problemlerinizi çözeriz.

İlaçlı Petek Temizliği ile Isınmanın Keyfini Çıkarın

Firmamız, ilaçlı petek temizleme işlemini uygun fiyatlarla ve yüksek kaliteyle gerçekleştirerek, Ekip Tesisat olarak tesisat sisteminizin ömrünü uzatmayı ve tasarruf sağlamanızı amaçlamaktadır. İlaçlı petek temizleme, doğalgaz tasarrufu ve sistem ömrünün uzunluğu için önemli bir rutin bakım işlemidir. Bu işlem en azından her iki senede bir düzenli olarak yapılmalıdır. Bu sayede kombinizin ömrü uzar ve enerji maliyetleriniz düşer.

Ekip Tesisat İstanbul olarak, her mevsimde müşterilerimize ilaçlı petek temizliği hizmeti sunmaktayız. Firmamıza ulaşmak için lütfen bizi aramadan önce aşağıdaki numarayı aramadan önce silerek iletişim kurunuz.

İlaçlı Kombi Petek Temizleme

Kombi peteklerinin düzenli olarak yılda bir kez temizlenmesi, birçok ev sahibi tarafından tercih edilmektedir. Ancak bazı kişiler, yıllarca petek bakımı ve temizliği ihmal edebilir. Bu durumda, peteklerde ciddi miktarda kir ve balçık tabakaları oluşabilir. Bu sorun, basit yöntemlerle ve kısa sürede çözülemez. Standart işlemlerden daha uzun sürebilir. İlaçlı petek temizliği sayesinde, petekleriniz ilk günkü gibi performans sağlar.

İlaçlı Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

İlaçlı şişli petek temizleme işlemi için petek başı 200 TL'ye  Ekip Tesisat olarak hizmet vermekteyiz. Petek temizleme cihazı, yerden ısıtma sistemini ve petekleri daha etkili bir şekilde temizleyebilmek için kullanılır. İki çeşit petek temizleme cihazı bulunmaktadır. Birincisi suyu ve havayı karıştırarak basınçlı şekilde boruları ve petekleri temizler. İkincisi ise depolu bir sisteme sahiptir ve bu depoya su eklenir. Sonrasında, makinenin motoruyla petekleri temizleriz.

Depolu sistemli cihazlara ilaçlı petek temizleme ilacı ekleyerek, peteklerin temizlenme sürecini hızlandırırız. Su ve havayı harmanlayarak çalışan petek temizleme cihazına ise ilaç ekleme ihtiyacı duymayız. Firmamız olarak tamamen basınçlı su kullanarak doğal yöntemlerle petekleri temizleriz. Bu yöntemle peteklere herhangi bir teknik sıkıntı vermez ve güvenli bir şekilde işlemi tamamlarız.

İlaçlı petek temizleme işleminden sonra, petek temizleme ilacının sistemin içinden tamamen arındırılması önemlidir. Aksi takdirde, kombiye veya petek sistemine zarar verebilir. Bu nedenle, su ve havayı harmanlayarak petekleri temizleyen cihazın kullanılması, diğer yöntemlere göre çok daha güvenilir bir seçenektir. Petek temizliğini kesinlikle kendi başınıza yapmaya kalkışmayın, çünkü ilaçlar ağır kimyasallardır ve sadece profesyonel ekipmanlarla sisteme uygulanmalıdır. Size ve sevdiklerinize zarar verebilir. Bu nedenle peteklerinizi dilediğiniz zaman ilaçlı olarak temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz, böylece her zaman güvenli ve konforlu bir ısınma sağlamış olursunuz.

Bu ilan https://www.asfaltci.com adresinde yer almaktadır.